بیوگرافی Moonspell از زبان خودش!

ولی متاسفانه از کار ما استقبال نشد بخاطر کیفیت کم کار بودهمین شد که ما تصمیم گرفتیم به یک استدیو حرفه ای تر برویم.ما کارمون را با بحران زیادی آغاز کردیم ..ما حتی سود کمی هم ازکارمون نبردیم و از آینده خبر نداشتیم وهمینطور نتیجه کار...به هر حال بنیاد گروه را با کار سخت گذاشتیم.بالاخره با آمدن یک درامر و یک گیتاریست گروه کامل تر شد .از عواملی که باعث شد دیر تر ترقی کنیم تکمیل نشدن گروه بود. گیتاریست ما از گروه جدا شداولین کار به نام Serpent Angel" منتشر شد.همچنین بعد از آن دعوت شدیم برای ضبط یک آلبوم به همراه گروه دیگر پرتغالی که شرکت مستقلی به نام MTM داشتند.
ما احساس کردیم الان بهترین زمان برای ریسک هست ...پس رفتیم که کار را شروع کنیم.کاربسیار سنگین بود مثلا یه تراک رو 13 بار اجرا کردیم. تجربه های زیادی از آن کار کسب کردیم.. تصمیم گرفتیم یک دمو از آلبومان ضبط کنیم و همچنین خواستیم که تغییرات ضروری را در گروه بوجود آوریم اولین مرحله اخراج دارمر گروه بود. سپس , Mike به گروه پیوست و همچنین اساسی ترین تغییر در اسم گروه دادیم اسم گروه به MOONSPELL تغییر کرد...حالا یک گروه واقعی را آغاز کردیم...با روحیه بهتر و آدمای بهتر...3 تا از تراک های که ضبط کرده بودیم در یک تراک در آوردیم و اولین دمو به نام Anno Satanae" در سال 1993 منتشر شد. ما کارمون رو با آلبوم جدید شروع کردیم بعد از اینکه از آلمان برگشتیم البته در آلمان در فستیوال دارک شرکت کرده بودیم با کرمیتوری در آن فستیوال شرکت کرده بودیم در آن فستیوال اکثر گروهای زیر زمینی گردآوری شده بودند این تور یک کاره موفقیت آمیز بود چون ما تونستیم چند تا تراک جدید برای آلبوم جدید بسازیم و همچنین تی شرت های برای هواداران گروه ساخته بودیم که بخوبی فروش رفت والدمیربا بعنوان مدیر برنامه با ما همکاری کرد البته او ایندفعه دیگه با یک گروه بی تجربه طرف نبود. نتیجه زحمات ما آلبومی به نام ایرجیلیوس شد که کاری متفاوت با آلبوم قلب گرگ بود. در این آلبوم ما تغییر کرده بودیم ما واقعا این تغییر میخواستیم .

خوب یه چیزای واقعا تو بیوگرافی نمیشه گفت باید منو بخشین . ما اولین کلیپ ویدیوی که ضبط کردیم اوپیوم بود که در در لیسبون بود.ما در 12 جولای1996 یک کنسرت در پرتغال ضبط کردیم ما قول های به طرفدارامون داده بودیم که امیدوارم 3000 نفری که به دیدن ما اومده بودن جوابشون گرفته باشن و هیچوقت این کنسرت فراموش نکنن در آن کنسرت آلبوم قلب گرگ اجرا کردیم.کانال ویوا که یک کانال آلمانی هست یه برنامه ویژه برای ما ترتیب داد که واقعا ازشون متشکریم.آلبوم آخر ما در پرتغال 10000 نسخه فروش کرد و همینطور جزوه 50 آلبوم پر فروش اروپا شد. بعد از 2 ماه تور دراروپا به پرتغال برگشتیم بزودی آلبوم ما در استرلیا.اتریش..ایتالیا ...عرضه گردید البته با پشتیانی شبکه ویوا ما 50000 نسخه از آلبوم فروختیم این در موقعیتی بود که آلبوم مارلین منسون و کرن از نظر فروش بعد از ما قرار داشت

.حالا کارو برای آلبوم (سین پیکادو )شروع کرده بودیم خوب تورها کمی کاراهای مارو عقب انداخته بود البته امیدوارم این بیوگرافی بیو بدی نباشد چون خوب قطعا حافظه من یک کامپیوتر نیست. درست ازسال 1994 کار حرفه ایمون شروع کردیم ..ولی بر خلاف بیشتر گروها قصد ما فقط پیشرفت بود و میخواستیم یک موسیقی اجرا کنیم نه چیز دیگر.بعد از سال 1997 گروه ما دچار شوک شد فکرشو بکنین ملودی ساختن..ریتم ساختن و شعر نوشتن همه اینا دچار مشکل شدیم..و در آخر مشکل از دست دادن بیسیت نیز اضافه شد بعد از این شوک ها ما ادامه دادیم ..یک بیسیت جدید پیدا کردیم به نام سر جیو., خب وضع گروه بهتر شد.بیسیت ما برزیلی بود و کاره مارو در لهستان دیده بود .در تابستان 97 سودی که از اجرای تورها بدست آوردیم چشمگیر بود. ما کارمونو توسعه بیشتری دادیم ...باید یاد آوری کنم که تورهای در امریکای لاتین برگذار کردیم کشورهایی مثل .برزیل..ارژانتین ..شیلی .وقتی که تور ها تمام شدبه لیسبون برگشتیم. 8 هفته گذشته بود و ما اصلا خسته نبودیم بلکه خوشحال هم بودیم که به همراه گروهای مانند تریون..انتما و دارک ساید برنامه اجرا کردیم. در دسامبر سال 98 یک دوره از آلبوم گذشته بود و کارمونو شروع کردیم برای کاره جدیدی به نام باتر فلای که کاری جالب جدید بود.بعد از ضبط کارمون ما به استانبول و برای توری به فرانسه رفتیم و توانستیم 12000 نسخه از آلبومان را بفروش برسونیم.و همینطور برای اولین بار تور آمریکای شمالی را بر گذار کردیم.

تا 3 سال بعدش ما کاری ندادیم و کاره اخر ما تاریکی و امید بود.در آخر باید بگم این تنها بیوگرافی درست گروه ماست.

/ 0 نظر / 11 بازدید